31.7.14

KALYMNOS CLIMBING PARADISE. PART 1
А почалося все зі Львова, кави, штрудлів та вранішнього бойового кота, що споглядав на нас з вікна )
Підлітаємо до Стамбулу
Перші враження від Калімноса – купа різнотрав’я з типовими кримськими запахами
І маки.
Поселилися ми в готелі Камарі (детальніше – в темі INFO), тому в перший день свого перебування на Калімносі пішли розминатися на найближчий до готелю сектор – Symplegades. Він виявився дуже приємним як по своєму розташуванню у тіні, так і формою рельєфу. Дуже пориста структура скелі і все в дірках, як я люблю )
А це – наш новий друг, який завжди прибігав, коли ми з’являлися на пляжі. Це дуже крутий кіт, який з легкістю підкорював берегові скелі і з радістю тусив з нами. Фотографуватися він, до речі, не дуже любив )
А далі був просто неймовірно гарний захід. Але поки ми чекали хлопців, які поїхали до прокату за мотороллерами, то все проґавили в готелі ((
Погода у травні тут не така стійка, як восени. За тиждень до нашого приїзду, кажуть, що взагалі були суцільні дощі. На такий випадок, звісно, на Калімносі є сектори в печерах, але там треба мати добрячу таку витривалість і лазити мінімум 6с.
Цього дня пішли ми на сектор Poets, який виявився надмірно популярним. Але не встигли ми почати перейматися, що ж тут ще вільного пролізти, як почалася злива.

І як тільки ми спустилися в Місуорі і вже думали шукати якусь кафеху, як визернуло сонце )
І це був знак )

Пляжі тут не дуже, але люди зазвичай їдуть сюди не за тим )
Місцеві краєвиди
Після обіду на пляжі вирішили поїхати в більш віддалений сектор, де б було поменше людей. Обрали собі North Cape, але і там людей було достатньо ) Нічим особливим він мені не запам’ятався, окрім оцієї траси, яку проліз ніхто інший, як сам Адам Ондра ) Нам вдалося дошкребтися до першого шлямбуру, після чого зачепи зникли )
Дорогою додому зустріли захід
Наступний розвіданий нами сектор був Ghost Kitchen. Є ділянки з туфами, є з тертям і позитивним нахилом. В цілому характерні дрібні гострі зачепи, якщо ви лізете не по туфовій частині. Единий мінус цього сектора в тому, що коли після обіду туди прилітає сонце, то там стає так спекотно, що вже на половині маршруту виникає бажання зняти ці пекельні скельники і бігти у бік моря. Вітерець в ті краї не долітає зовсім. Тому на наступний день прийняли рішення прокидатися якомога раніше )
Коза обирає і собі маршрут )
А навпроти так гарно скелелази висять на туфах )
Після обіду вирішили нікуди вже не йти, а поїхати навколо острова і подивитися, що там й до чого. От черепашки, наприклад, там гуляють ) На наших надшвидкісних мотороллерах ми вклалися в дві години.
На цій чудовій хмарині я йду відпочивати. Друга частина буде вже незабаром. А хто проґавив прохолодні морські фотознимки, то зараз саме час це надолужити )
http://www.olgadanylenko.com.ua/2014/07/greece-kalymnos-sea-time.html


No comments:

Post a Comment