19.11.14

KALYMNOS CLIMBING PARADISE. PART 2І знову острів Телендос
Продовжуємо скелелазити. Сектор Iliada.
Зі скель прямуємо одразу на пляж!
Наступного дня йдемо боротися з туфами на сектор Panorama. На прості маршрути 6a-6b тут черга з самого ранку. Нам вдалося випробувати два 6b-6b+. Взагалі відчувалася втома за попередні дні, а тут ще колонети з нависаннями. Тому після обіду вирішили влаштувати собі відпочинок.
Сил лізти кудись вже не було, тому вирішили проїхатись подивитаися на сектор Sikati cave на іншому боці острову і поніжитись на пляжі ) Йти від дороги безпосереднього до печери і пляжу хвилин 30-40.
Нашим останнім сектором був Odyssey – один з найстаріших і найбільш відполірованих секторів) Запам’ятався класними короткими болдерінговими трасами Mermizeli 6b+, Mikrotera 6b+.
Чекаємо на прихід коте )
Ввечері пішли гуляти островом.
Морські губки виловлювали тут з давніх часів. Колись вони були основою економіки острову. Зараз же значну частину прибутку острів отримує за рахунок скелелазів )
Один з найкрутіших секторів – Grande Grotta
Увечері був казковий захід
А наступного ранку нас вже чекав паром до Коса.
Пливемооо
На Косі швиденько пересіли на швидкісний катер до Бодруму. Якщо паром Кос-Бодрум навесні ходить 1-2 рази на день, то екскурсійні катери возять туристів з Косу до Бодруму щогодини. Швиденько припливли до Бодруму, заселилися і пішли гуляти містом.
Подивилися колізей, зазирнули на пляж і гарно попоїли)
Наступного ранку ми полетіли додому...

No comments:

Post a Comment