23.12.15

CROATIA PART2. PAKLENICA. PLITVICE LAKES


Отже, після Омішу та Спліту ми переїжджаємо в Пакльоніцу – скелелазний рай. На 8a обираємо найбільш топові маршрути для розминки і отут нас чекає сюрприз. За декілька скелалазних сезонів встигли звикнути до того, що на маршуртах 6а-6б зазвичай не напрягаєшся, проте коли в тебе шлямбур один на три метри, то це зовсім змінює справу ) Перший день в новому районі не виправдав наших сподівань і навіть трохи засмутив. Рельєф в основному має позитивний нахил, тому лазіння здебільшого на сміливість ) До того ж, усі дні було холодно і дмухав неабиякий вітерець.
Ввечері ходили на море зустрічати захід
На другий день вирішили піти подивитися на сектор Hram. Це відносно новий сектор з маршрутами, починаючи від 6с, тому і пробивка тут людська. Обрали собі найпопулярніший маршрут Gerovit 7а.
Моя найбільш скелелазна фотка з цієї мандрівки )
Лєнок оглядає 8а
На третій день вирішили піти на прогулняку нац парком. Стежок тут вдосталь і цікавих маршрутів теж.
Останній день лазили без ентузіазму, хоча чоловіча половина вже почала втягуватися )
В останній день поїхали подивитися Плітвицькі озера. Цікаво, що ми вибирали за прогнозом найбільш сонячний і теплий день. По факту ж отримали +8, туман і жодного натяку на сонце )


6 comments:

 1. цікава Хорватія, у вас такий цікавий кемпінг був, фото з псом і котом сподобалось, ну і цей міст на останніх фото вражає)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую. То хатинка в нац парку, ми там не жили, а лише пообідали, коли гуляли. Але жити там можна при бажанні)

   Delete
 2. Дуже гарні фото! Додаю Хорватію у свій must to be list!
  Радий, що натрапив на ваш сайт)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую. Приємно, що комусь ця інформація стала корисною )

   Delete
 3. Wonderful collection of pictures, which you have shared here about the Croatia traveling. Your pictures are very beautiful and I liked all of these. NAV Adriatic ltd provides the best Apartment services for rent at the affordable price.

  ReplyDelete
 4. I got amazing experience after reading your article. Your pictures are very beautiful and incredible. Thank you for sharing this article here. If anyone looking for the Boat Rental In Trogir, Visit Mayer Charter

  ReplyDelete