20.1.16

NORWAY 2015. PART 3. GLITTERTIND. MOLDEN


Сьогодні за планом сходження на Glittertind – другу за висотою вершину в Норвегії. Підйом затяжний і досить одноманітний. Години через 3-4 підходимо до зони снігу – і ось нарешті ми на вершині. По традиції холодно і дме вітер. На горизонті видніється Galdhøpiggen – найвища гора Норвегії.
На цьому хороша погода закінчувалася, тому вирішили потроху їхати в бік Осло.
В путівничку натрапили на невеличкий привабливий за краєвидами трек на гору Molden – це район Sognefjord. Вирішили прогулятися. Спочатку трохи накрапав дощик, але далі погода налагодилася і ми не пошкодували. Підйом зайняв у нас години дві, а на вершині справді дуже красиво.
В цей день ми знайшли прекрасне місце для ночівлі в лісі поблизу річки: з галявиною, вогнищем і навіть шампурами. Шкода, що з собою мали лише хлібчик для смаження. Після вечері пішов дощ і ми почимчикували в намет. А на ранок знайшли гриби. Оскільки ми не дуже знані грибники, то поїхали шукати інет, аби з’ясувати, що воно за гриби такі ) Виявилося, що то підосичники і підберезовики. На обід відварили їх і підсмажили.
Дива не сталося і погода не налагодилася. Хотілося ще подивитися на Язик Троля, але там усі дні лив дощ. Тому продовжуємо курс на Осло.
Прекрасний в будь-яку погоду Naeroyfjord.
Наостанок пів дня погуляли в Осло. Наступного разу – на Лофонтени!

1 comment:

  1. дада) мы тоже в следующий раз на Лофонтены!

    ReplyDelete